Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 173 Kč

Unikátní kapsle představují optimální doplněk pro zdravá játra. Obsahují ajurvédské byliny kutki, kalmegh a chebuli srdčitou, které přispívají ke správné funkci jater a optimálnímu metabolismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Liver Plus Ecce Vita obsahuje kombinaci tří ajurvédských bylinek, a sice kutki, kalmeghu a chebuli srdčitou, jež mají příznivé účinky na stav a činnost jater. Podporuje metabolismus tuků a cukrů a zároveň působí pozitivně také na močové či pohlavní cesty a podporují správné fungování imunitního systému.

Kapsle díky bylinné trojkombinaci mají výborné účinky na játra. Chrání je před působením toxinů, podporuje metabolismus tuků a sacharidů, čistí krev a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu i krevního tlaku. Jejich užívání je vhodné například při mononukleóze, hepatitidě nebo cirhóze. Chebule, kalmegh a kutki také působí tonizačně na imunitu, posilují její správné fungování a jsou vhodné při stavech  fyzické vyčerpanosti nebo při rekonvalescenci.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-2x denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Picrorrhiza Kurroa extrakt 180 mg , Andrographis paniculata extrakt 80 mg, Tinospora cordifolia extrakt 100 mg, kapsle - rostlinná celulóza

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?