Batex Ložní souprava z dutého vlákna, 236 B/M/R 3 části

Batex Ložní souprava z dutého vlákna, 236 B/M/R 3 části

  • Značka: Batex
  • Balení: 3 části
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Ložní souprava z dutého vlákna je díky své bezprašnosti a snadné udržovatelnosti výborná pro alergiky a všechny, jejichž dýchací systém je citlivější na roztoče.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ložní souprava z dutého vlákna od firmy Batex je díky své bezprašnosti a snadné udržovatelnosti výborná pro alergiky a všechny, jejichž dýchací systém je citlivější na roztoče. Sada obsahuje polštář extra o rozměrech 90x70 cm. Ten je plněný polyesterovými vločkami. Polštář je navíc opatřen praktickým zipovým uzávěrem, takže můžete jeho náplň snadno regulovat.

Dále sada obsahuje přikrývku z dutého vlákna o rozměrech 140x200 cm. Přikrývka je plněná mykaným dutým vláknem. Povrchovým materiálem výrobku je kvalitní tkanina ve složení bavlna/polyester pro příjemný omak, prodyšnost a vysokou životnost. Přikrývka je vysoce hřejivá a je proto vhodná především pro použití v zimě, ale i pro věčné zmrzlíky během letních nocí.

Prošívaná podložka o rozměrech 90x200 cm plněná mykaným dutým vláknem zvyšuje výhřevnost přikrývky a dopřeje vám měkkost, pohodlí a luxusní odpočinek.

Přikrývku, polštář i podložku lze v případě znečištění bez obav vyprat v pračce při teplotě až 95 °C. Takto vysoká teplota zajistí dokonalé odstranění nečistot i likvidaci veškerých alergenů. Vybírat si můžete z bílé, modré a růžové barvy. Vámi zvolenou barvu prosím specifikujte v poznámce objednávky.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Polyesterové vločky

Barva: bílá, modrá, růžová

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, polyesterové vločky

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?