Batex Ložní souprava z vlněného včesu jednostranná, 112 3 části

Batex Ložní souprava z vlněného včesu jednostranná, 112 3 části

Ložní souprava z vlněného včesu je z jedné strany tvořena 100% vlnou a z druhé je potažena přírodní bavlnou utkanou do damaškového vzoru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jednostranná ložní souprava z vlněného včesu od firmy Batex je z jedné strany tvořena 100% vlnou vtkanou do vlněného včesu a z druhé strany je potažena přírodní bavlnou utkanou do damaškového vzoru. Sada obsahuje vlněnou deku o rozměrech 140x200 cm, vlněnou podložku 90x200 cm a polštář 70x55 cm.

Ovčí vlna propůjčuje ložní soupravě vynikající vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě hřeje, v létě chladí, a navíc je dokonale prodyšná, takže nehrozí žádné nepříjemné zpocení a zapaření pokožky. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Jednostranná ložní sada má z jedné strany vlněnou vrstvu a z druhé je potažena luxusní tkaninou z bavlněného damašku. Kdyby vám bylo pod ovčí vlnou v létě přece jen moc horko, můžete přikrývku či polštář jednoduše otočit a ochladit se její bavlněnou stranou. Ložní sada má také velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let.

Soupravu nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění přikrývky, polštáře i podložky lze odstranit ručně ve vlažné vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku s lanolinem. Při větším znečištění je vhodné odborné ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: