Batex Ložní souprava z vlněného včesu oboustranná, 111 3 části

Batex Ložní souprava z vlněného včesu oboustranná, 111 3 části

Oboustranná ložní souprava z vlněného včesu je z obou stran tvořena 100% vlnou, vetkanou do vlněného včesu. Sada obsahuje vlněnou deku, polštář a podložku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oboustranná ložní souprava z vlněného včesu od firmy Batex je z obou stran tvořena 100% vlnou, vetkanou do vlněného včesu. Sada obsahuje vlněnou deku o rozměrech 140x200 cm, vlněnou podložku 90x200 cm a polštář 70x55 cm.

Ovčí vlna propůjčuje ložní soupravě vynikající vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě chladí, v létě hřeje, a navíc je dokonale prodyšná, takže nehrozí žádné nepříjemné zpocení a zapaření pokožky. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Oboustranná ložní sada má také velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let. Ovčí vlna, kterou firma Batex používá pro výrobu svých produktů, je navíc odebírána od drobných chovatelů ovcí v Beskydech. Koupí těchto produktů tak podpoříte také lokální malochovatele.

Soupravu nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění přikrývky, polštáře i podložky lze odstranit ručně ve vlažné vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je vhodné odborné ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: