Hanoju Lucuma 100 g

Hanoju Lucuma 100 g

  • Bez DPH 260 Kč

Prášek z jihoamerického ovoce lucuma je nejen skvělým sladidlem s nízkým glykemickým indexem, ale zároveň je bohatý na vlákninu či antioxidanty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lucuma Hanoju je prášek vyrobený z jihoamerického aromatického ovoce, které je známé také pod označením "zlato Inků". To má nejen lahodnou exotickou chuť, ale také je plné výživných látek, jako jsou vitaminy (např. skup. B), beta-karoten či vláknina. Lucuma svou chutí připomíná karamel, a je tak vynikajícím přírodním sladidlem do kaší, pudinků, smoothie či dezertů.

Lucuma díky vysokému obsahu vitaminů a antioxidantů pomáhá posilovat imunitu, regenerovat buňky, předcházet předčasnému stárnutí či snižovat únavu. Díky tomu, že je skvělým zdrojem vlákniny, přispívá ke správné činnosti zažívacího ústrojí. Lucuma se výborně hodí jako sladidlo, které je díky svému nízkému glykemickému indexu vhodné i pro diabetiky. Snadno s ním dochutíte kaše, pudinky či oblíbené smoothie a využít ho lze i při pečení.

Dávkování: 1x denně zamíchejte 5-6 gramů prášku do libovolné tekutiny či použijte k doslazení pokrmů studené kuchyně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pouteria lucuma1)

1) Organic agriculture

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, únava

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?