Hanoju Lucuma 100 g

Hanoju Lucuma 100 g

Skladem 1 - 2 ks

Prášek z jihoamerického ovoce lucuma je nejen skvělým sladidlem s nízkým glykemickým indexem, ale zároveň je bohatý na vlákninu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lucuma Hanoju je prášek vyrobený z jihoamerického aromatického ovoce, které je známé také pod označením "zlato Inků". To má nejen lahodnou exotickou chuť, ale také je plné výživných látek, jako jsou vitaminy (např. skup. B), beta-karoten či vláknina. Lucuma svou chutí připomíná karamel, a je tak vynikajícím přírodním sladidlem do kaší, pudinků, smoothie či dezertů.

Lucuma je nejen bohatým zdrojem vitaminů či vlákniny, ale je v ní také nezanedbatelné množství látek chránících buňky před vlivem oxidačního stresu nebo minerálů v podobě zinku, železa či vápníku. Toto peruánské ovoce má příjemnou, sladkou chuť, v níž můžete cítit tóny vanilky, karamelu nebo oříšků. Lucuma se výborně hodí jako sladidlo, má nízký glykemický index. Snadno s ním dochutíte kaše, pudinky či oblíbené smoothie a využít ho lze i při pečení.

Dávkování: 1x denně zamíchejte 5-6 gramů prášku do libovolné tekutiny či použijte k doslazení pokrmů studené kuchyně.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Superpotraviny

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?