Naturalis Lucuma 100 g

Naturalis Lucuma 100 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 103 Kč

Prášek ze sušených plodů lucumy je díky svému nízkému glykemickému indexu zdravým přírodním sladidlem a je bohatý na vitaminy, minerály i antioxidanty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lucuma Naturalis je prášek z plodů lucumy pocházejícího z Peru. Toto exotické ovoce obsahuje velké množství beta-karotenu, vitaminu B3, draslíku, hořčíku či vápníku a je také bohaté na vlákninu. Jeho jedinečná sladká chuť připomínající javorový sirup z něj dělá zdravé sladidlo, které má nízký glykemický index a výborně se hodí k dochucování kaší, cereálií, ale i koktejlů, dezertů a moučníků.

Prášek se získává drcením sušených plodů lucumy a obsahuje kromě mnohých výživných látek také značné množství antioxidantů, a chrání tak buňky těla před předčasným stárnutím. Zároveň podporuje správnou činnost imunitního a nervového systému, snižuje únavu a díky obsahu vlákniny přispívá ke správnému fungování trávení a zažívání. Látky obsažené v dužině lucumy se také podílejí na snižování zvýšené hladiny cholesterolu, cukru v krvi i vysokého tlaku.

Lucuma je vhodným doplňkem při redukci tělesné hmotnosti, jelikož působí detoxikačně, zbavuje tělo veškerých škodlivin a zrychluje metabolismus. Lucuma má díky obsahu vitaminu B3 či zinku také příznivý vliv na stav pokožky a pomáhá zlepšovat stav při ekzémech i dalších kožních onemocněních.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku pak mohou užívat 1 lžičku 1krát denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pouteria lucuma

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, únava

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Moringa 100 g

Moringa obsahuje kvalitní rozemleté listy této superpotraviny bohaté na množství vitaminů a bílkoviny. Pomáhá harmonizovat zažívání a podporuje zdraví celého zažívacího traktu i vylučovacího traktu.