Nástroje Zdraví Maca extra bio

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Skladem > 5 ks

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na obsah esenciálních aminokyselin a minerálů. Snadno se užívají a obsahují kromě vitaminů také antioxidanty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle obsahují čistý přírodní prášek z kořenů Maca. Mají vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Rostlinu Maca využívali již starověcí Inkové. Maca je poměrně nenápadnou rostlinkou podobnou naší řeřiše. Díky rostlinné kapsli je tento doplněk stravy vhodný také pro vegetariány a vegany.

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na účinné látky a tento extrakt byl oblíben již u starých Inků pro své výjimečné vlastnosti. Kapsle se pohodlně užívají doma i na cestách. Maca je rostlina, jenž roste takřka výhradně v peruánských Andách a zachovává si vysokou koncentraci účinných látek. Maca obsahuje zejména vitaminy C a E, které jsou silnými antioxidanty, a zároveň také vitaminy skupiny B.

Dávkování: 2 kapsle užívejte dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů, Rostlinné kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: posílení imunity, problematická pleť, stres

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?