Nástroje Zdraví Maca extra bio

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na obsah esenciálních aminokyselin a minerálů. Snadno se užívají a obsahují kromě vitaminů také antioxidanty. Maca působí příznivě na hormonální systém i celkovou vitalitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle obsahují čistý přírodní prášek z kořenů Maca. Mají vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Rostlinu Maca využívali již starověcí Inkové. Maca je poměrně nenápadnou rostlinou podobnou naší řeřiše, je však kromě jiného zdrojem fytoestrogenu a má příznivé účinky na hormonální systém. Podporuje také celkovou vitalitu a přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví a kondici. Díky rostlinné kapsli je tento doplněk stravy vhodný také pro vegetariány a vegany.

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na účinné látky. Maca byla oblíbena již u starých Inků pro své výjimečné vlastnosti. Pozitivně ovlivňuje plodnost a má také příznivý efekt na organismus v období menopauzy. Maca je rostlina, jenž roste takřka výhradně v peruánských Andách a zachovává si vysokou koncentraci účinných látek. Obsahuje zejména vitaminy C a E, které jsou silnými antioxidanty, a zároveň také vitaminy skupiny B. Kapsle se pohodlně užívají doma i na cestách. 

Dávkování: 2 kapsle užívejte dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?