Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na obsah esenciálních aminokyselin, vitaminů a minerálů. Maca působí příznivě na hormonální systém i celkovou vitalitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle obsahují čistý přírodní prášek z kořenů Maca. Mají vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Rostlinu Maca využívali již starověcí Inkové. Maca je poměrně nenápadnou rostlinou podobnou naší řeřiše, je však, kromě jiného, zdrojem fytoestrogenu a má příznivé účinky na hormonální systém. Podporuje také celkovou vitalitu a přispívá k udržení optimální fyzické i psychické kondice. Díky rostlinné kapsli je tento doplněk stravy vhodný také pro vegetariány a vegany.

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na účinné látky. Maca byla oblíbena již u starých Inků pro své výjimečné vlastnosti. Pozitivně ovlivňuje plodnost a má také příznivé účinky na ženský organismus v období klimakteria. Maca je rostlina, jež roste takřka výhradně v peruánských Andách a zachovává si vysokou koncentraci účinných látek. Obsahuje zejména vitaminy C a E, které chrání buňky před projevy oxidačního stresu, a zároveň také vitaminy skupiny B, které přispívají k optimální činnosti nervové soustavy.

Dávkování: 2 kapsle užívejte dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?