Nástroje Zdraví Maca extra bio

Nástroje Zdraví Maca extra bio

  • Bez DPH 339 Kč

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na obsah esenciálních aminokyselin a minerálů. Stabilizují rovnováhu organismu, podporují sekreci enzymů a hormonů, působí pozitivně na reprodukční systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Stabilizují rovnováhu organismu, podporují sekreci enzymů a hormonů, díky čemuž působí pozitivně na reprodukční systém.

Rostlinu Maca využívali pro její léčivé vlastnosti již starověcí Inkové. Maca totiž pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou výkonnost a chrání celý organismus před civilizačními chorobami, a tím i před známkami předčasného stárnutí. Díky obsahu esenciálních kyselin podporuje Maca hormonální rovnováhu, zvyšuje sexuální apetit a pomáhá řešit lehké případy neplodnosti.

Kromě hormonální rovnováhy posilují obsažené látky imunitu, pomáhají zmírnit únavu a lépe se vyrovnat se stresovými situacemi. Kromě toho příznivě působí jako vhodný doplněk při léčbě akné, osteoporózy i menopauzy.

Kapsle pro zdraví organismu

V oblasti doplňků stravy jistě oceníte přírodní variantu, která obsahuje pouze čisté výtažky z bylin, které podporují zdraví vašeho těla. Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na účinné látky a tento extrakt byl oblíben v tradičním léčitelství  již u starých Inků pro své výjimečné vlastnosti.

Koktejl vitaminů a minerálů

Prášek z kořenu Maca obsahuje vysoké množství cenných vitaminů a minerálů, které doplní všechny zásoby v organismu. Maca je rostlina, jenž roste takřka výhradně v peruánských Andách a zachovává si vysokou koncentraci účinných látek. Maca obsahuje zejména vitaminy C a E, které jsou silnými antioxidanty, a zároveň také vitaminy skupiny B.

Nejen afrodiziakální účinky

Kořen Maca je proslulý mimo jiné také svými afrodiziakálními účinky. Posiluje sekreci hormonů a enzymů, a tím harmonizuje reprodukční systém. Má podpůrný efekt při problémech s plodností, ztrátou libida a dalších obtížích. Pomáhá stabilizovat hormonální rovnováhu, díky čemuž má příznivý efekt v hormonálně náročných obdobích, jako je například klimakterium.

Silný imunitní systém

Kapsle s práškem z kořene Maca ale ovlivňují také imunitní systém organismu a posilují přirozenou obranyschopnost. Chrání tělo proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí a působí preventivně proti infekčním onemocněním. Zároveň také pomáhá při chronické únavě a ztrátě výkonnosti, kdy podporuje mobilizaci energetických zásob organismu a zlepšuje fyzickou i psychickou kondici.

Dávkování: 2 kapsle užívejte dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů, Rostlinné kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?