Hanoju Maca premium 250 g

Hanoju Maca premium 250 g

  • Bez DPH 652 Kč

Prášek z kořene maca je výborným prostředkem pro udržení fyzické i duševní kondice, pomáhá tělu během dne udržet energii i jasnou mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Maca premium Hanoju je práškem z kořene prastaré peruánské byliny, která se v jižní Americe pěstuje již tisíce let pro své léčebné účinky. Je bohatá na cukry, proteiny, mastné kyseliny a esenciální minerály (hlavně jód a železo) a osvědčila se při zlepšování fyzické i psychické výkonnosti. Celkově posiluje kondici a podporuje mysl. Díky práškové konzistenci ho snadno přidáte do džusu, jogurtu či smoothie.

Maca kořen, také nazýván jako peruánský ženšen, obsahuje značné množství výživných látek (např. nezanedbatelné množství vitaminů skup. B, jódu a vlákniny), které přispívají k celkového fyzické a duševní kondici i jasnou mysl. Napomáhá tělu udržet potřebnou energie během dne. Používá se například i při boji se syndromem vyhoření, navrací chuť do práce. Díky schopnosti prohřívat organismus se stane oblíbeným doplňkem v zimním období.

Dávkování: žívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1-2krát denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Maca kořen

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?