Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naturalis Maca Root, bio 100 g

Naturalis Maca Root, bio 100 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky. Maca byla pro své účinky oblíbená již u starých Inků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Maca Root Naturalis je prášek ze sušeného kořene rostliny maca. Již starověcí Inkové užívali tuto superpotravinu, která chutná lehce do karamelova, pro mnohé příznivé účinky na lidský organismus. Najdeme v ní množství vitaminů i minerální látky. Kromě toho je zdrojem fytoestrogenů, harmonizuje hormonální systém a působí pozitivně na plodnost.

Maca si v průběhu věků vydobyla přezdívku peruánský ženšen. Přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví a celkové vitalitě. Kořen této rostliny, vzhledově připomínající naši řeřichu, je plný vitaminů A, C, E a skupiny B, minerálů, především draslíku, hořčíku a vápníku, či esenciálních aminokyselin. Prášek se hodí do kaší, jogurtu, ale třeba i smoothie nebo při přípravě dezertů.

Dávkování: Užívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1-2krát denně.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let. Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?