Naturalis Maca Root 100 g

Naturalis Maca Root 100 g

  • Bez DPH 199 Kč

Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky a působí příznivě na imunitní systém, bojuje se stresem a nespavostí a je dobrá také na problematickou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Maca Root Naturalis je prášek ze sušeného kořene rostliny maca a je plný vitaminů A, C, E a skupiny B, minerálů především draslíku, hořčíku a vápníku, či esenciálních aminokyselin. Již starověcí Inkové užívali tuto superpotravinu, která chutná lehce do karamelova, pro mnohé příznivé účinky na lidský organismus. Hodí se do kaší, jogurtu, ale třeba i smoothie nebo při přípravě dezertů.

Maca prášek pomáhá prohřívat organismus a posilovat imunitní systém a psychickou i fyzickou výkonnost.  Zároveň působí proti duševní vyčerpanosti, neurózám, stresu či nespavosti. Maca si v průběhu věků vydobyla přezdívku peruánský ženšen, a to díky tomu, že přispívá ke stimulaci sexuálních funkcí u mužů i žen. Je také vhodným doplňkem při nepravidelné menstruaci nebo menopauze a přispívá k harmonizaci hormonálního systému, čímž se podílí i na odstraňování akné a dalších projevů problematické pleti.

Dávkování: Užívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1-2krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?