Hanoju Maitake 100 g

Hanoju Maitake 100 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 522 Kč

Maitake Hanoju je práškem z houby jménem Grifola frondosa (česky trstnatec lupenitý), což je houba žijící na kmenech stromů. Obsahuje velké množství vitaminů D či skupiny B, vlákninu, minerální látky (draslík, vápník, hořčík aj.) i aminokyseliny. Maitake působí příznivě na imunitní systém, podporuje jeho správnou činnost, a je tak výborným prostředkem pro prevenci nachlazení apod.

Maitake neboli trstnatec lupenitý je skvělým prostředkem pro upevňování zdraví. Houba je bohatá na minerály, vitaminy skupiny B, vlákninu i antioxidanty. Pomáhá celkově posilovat odolnost organismu, bojovat s únavou, nespavostí či duševní vyčerpaností. Lze ji využít také při chronických zánětech nebo virózách. Maitake má také příznivý vliv na látkovou výměnu, stav cév, krevní tlak, hladinu cholesterolu i krevního cukru.

Dávkování: 3 gramy prášku rozmíchejte v libovolné chladné tekutině a konzumujte nejlépe 30 minut před jídlem. Užívejte 1- 2x denně.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Prášek z houby maitake

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, únava, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?