Nobilis Tilia Majoránka 5 ml

Nobilis Tilia Majoránka 5 ml

  • Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Majoránka je čistá rostlinná silice vyráběna v lékopisné kvalitě bez jakýchkoliv přidaných syntetických ingrediencí tak, aby byl její prospěšný efekt pro lidský organismus maximální. Vůně éterického oleje z majoránky je velmi aromatická s kořeněnými tóny a mírným dřevitým nádechem,

Majoránka má významný vliv na nervový systém a pomáhá při širokém spektru obtíží spjatým s touto oblastí. Má příznivý efekt na harmonizaci duševního stavu a je prospěšný při mnoha psychosomatických onemocněních, jako jsou chronické bolesti hlavy a zad, únavový syndrom či nevolnost.

Majoránkový olej zlepšuje chuť k jídlu, tonizuje oběhový systém a působí protizánětlivě. Reguluje hormonální poruchy, poruchy sexuality a předčasnou aktivaci hormonální osy. Zároveň pomáhá pročišťovat dýchací cesty a působí preventivně proti nadměrným svalovým stahům.

Vůně bylinek

Éterický olej z majoránky od Nobilis Tilia vytvoří domáckou a přátelskou atmosféru ve vašem domově. Omamně bylinná vůně majoránky s lehce dřevitými tóny působí na všechny smysly a je velice příjemná. Majoránka dodává dobrou náladu, zklidňuje mysl a má pozitivní vliv také na zdraví. Bylinná vůně zároveň skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. 

Balzám na nervy

Esenciální olej z majoránky působí doslova blahodárně na nervový systém. Má silné zklidňující účinky a je ideální po náročném dni, kdy potřebujete vypnout a zbavit se běžných každodenních starostí a stresu. Majoránka působí silně na psychiku, pomáhá při duševním vypětí a přinese vám skutečné uvolnění, zbaví vás strachu, nervozity či trémy. 

Podpora trávení

Esenciální olej z majoránky je cenným pomocníkem při bolestech hlavy, včetně migrén. Zmírňuje bolest a tlak hlavy a působí tonizujícím efektem na nervový systém. Má také příznivý vliv na správnou funkci trávicího traktu a zlepšuje chuť k jídlu. Pomáhá také při bolestech břicha a ulevuje při nadýmání. Působí při astmatu a podporuje průchodnost dýchacích cest.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.