SANTE Make-up 01, porcellan 30 ml

SANTE Make-up 01, porcellan 30 ml

Krémový make-up Porcellan přirozeným způsobem tónuje a sjednocuje vzhled pokožky. Nejsvětlejší odstín 01 je vhodný pro bledé až světlé typy pleti, které se hůře opalují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémový make-up Santé 01 Porcellan přirozeným způsobem tónuje a sjednocuje vzhled pokožky. Dodává pleti zdravou barvu, eliminuje viditelnost nedokonalostí a vzhled obličeje celkově projasní. Kombinace rostlinných olejů a extraktů pečuje o všechny typy pleti, chrání před dehydratací, vznikem nevzhledných šupinek i známkami předčasného stárnutí. Nejsvětlejší odstín 01 je vhodný pro bledé až světlé typy pleti, které se hůře opalují.

Tekutý make-up sjednocuje barevný tón pokožky a projasňuje jej díky obsahu minerálních pigmentů. Ty dodají pleti zdravou barvu, eliminují viditelnost pupínků, flíčků a dalších nedokonalostí. Zanechávají pokožku jemnou na dotek i na pohled, zároveň pleť lehce matují. Pigmenty sjednocují pleť bez zatěžování, nepříjemného pocitu masky a ucpávání pórů. Minerální make-up je tak vhodný i pro citlivou pokožku či pleť trpící na akné.

Složení make-upu je navíc obohaceno o jojobový olej, kakaové máslo a výtažek z granátového jablka. Tyto látky pokožku zjemňují, uzamykají v ní hydrataci a zároveň chrání před známkami předčasného stárnutí. Tekutý make-up pokožku přirozeně sjednotí, zamaskuje drobné nedokonalosti a dodá pleti pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství make-upu aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu a prsty či štětcem rozetřete do ztracena.

Tip: Pro dosažení perfektního matného vzhledu a dlouhodobé fixace používejte společně s kompaktním pudrem Santé.

Barva - světlost: světlá

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Mapovitý / Klára 17. 1. 2017 16:57

Nedrží příliš dobře, na obličeji tvoří mapy.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?