Biopurus Makový olej 500 ml

Biopurus Makový olej 500 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný makový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vápník, hořčík a další minerály. Olej je vhodný k masážím, při bolestech hlavy, uvolňuje ztuhlé svaly a podrážděné nervy. Užívání oleje se doporučuje při křehkých láma

Za studena lisovaný makový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vápník, hořčík a další minerály. Olej je vhodný k masážím, při bolestech hlavy, uvolňuje ztuhlé svaly a podrážděné nervy. Užívání oleje se doporučuje při křehkých lámavých nehtech a roztřepených poškozených vlasech. Olej má výbornou chuť a proto je nejlepší pro přípravu zeleninových salátů a zálivek. 

Makový olej vyživuje suchou popraskanou pleť, zmírňuje ekzémy a působí protizánětlivě. Díky obsahům mastných kyselin je pleť hydratovaná, hebká a pružná. Jelikož se jedná o přírodní produkt, účinky se mohou individuálně lišit.

Balení: 1 litr.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?