Medikomed Mandarinka 10 ml

Medikomed Mandarinka 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Medikomed Mandarinka je velice oblíbený přírodní éterický olej s lahodnou citrusovou vůní se sladkými tóny, jenž dodá vašemu domovu atmosféru harmonie a pozitivní energie. Mandarinka je jeden z nejoblíbenějších esenciálních olejů a lze jej využít i pro provonění dětského pokoje.

Mandarinka má významný efekt na psychiku a pomáhá při nervovém podráždění. Je skvělým pomocníkem při nespavosti a přináší celkové uklidnění. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a je velice univerzální, můžete ji používat samostatně či v kombinacích.

Éterický olej z mandarinky má blahodárný efekt také na pokožku a masáže s mandarinkovým olejem účinně předcházejí vzniku strijí. Mandarinka zároveň ulevuje při bolestech hlavy a migrénách a je používána také při revmatizmu a onemocněních pohybového aparátu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Máta peprná 10 ml

Přírodní rostlinná silice se svěží mátovou vůní má příjemný chladivý efekt a pomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Působí při rýmě, trávicích obtížích a zmírňuje únavu.