Medikomed Mandarinka 10 ml

Medikomed Mandarinka 10 ml

Medikomed Mandarinka je velice oblíbený přírodní éterický olej s lahodnou citrusovou vůní se sladkými tóny, jenž dodá vašemu domovu atmosféru harmonie a pozitivní energie. Mandarinka je jeden z nejoblíbenějších esenciálních olejů a lze jej využít i pro provonění dětského pokoje.

Mandarinka má významný efekt na psychiku a pomáhá při nervovém podráždění. Je skvělým pomocníkem při nespavosti a přináší celkové uklidnění. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a je velice univerzální, můžete ji používat samostatně či v kombinacích.

Éterický olej z mandarinky má blahodárný efekt také na pokožku a masáže s mandarinkovým olejem účinně předcházejí vzniku strijí. Mandarinka zároveň ulevuje při bolestech hlavy a migrénách a je používána také při revmatizmu a onemocněních pohybového aparátu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Nobilis Oil

Možné alergeny: Citrus Nobilis Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.