Nobilis Tilia Mandarinka 10 ml

Nobilis Tilia Mandarinka 10 ml

  • Bez DPH 152 Kč

Nobilis Tilia Mandarinka je čistá rostlinná silice pocházející z italských mandarinek, která vás okouzlí svým neodolatelným svěžím aromatem. Jeho intenzivní, avšak zároveň jemná citrusová vůně se sladkými tóny působí jako přírodní antidepresivum a  ihned probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej z mandarinky pomáhá uvolňovat psychické napětí a je vhodným přípravkem v období zvýšeného stresu. Účinně rozptyluje příznaky úzkosti, melancholie a smutku, a má příznivý vliv při poruchách spánku. Osvěžuje mysl a pomáhá zvýšit koncentraci.

Mandarinka reguluje funkci zažívacího systému, podporuje jeho činnost a posiluje trávení. Má pozitivní vliv při mnoha trávicích obtížích, jako je například pálení žáhy, žaludeční neuróza či nevolnost. Mandarinkový olej je vhodný také pro starší děti, napomáhá harmonizovat jejich psychiku.

Neodolatelná vůně

Éterický olej Mandarinka Nobilis Tilia je to pravé pro každý domov či kancelář. Svěží mírně sladká vůně mandarinky je velice příjemná a vytvárří pozitivní a přátelskou atmosféru. Aroma mandarinky je doslova životabudičem a ihned dodává dobrou náladu. Je příjemnou vzpruhou nejen do šedivého dne a pomůže vám nabrat potřebnou energii. 

Zlepšete si náladu

Vůně mandarinky spojuje svěží citrusové a sladké tóny a je velice osvěžující pro tělo i mysl. Pomáhá při únavě a vyčerpání a pomůže vám nabrat síly. Pomáhá také při poruchách koncentrace, harmonizuje psychiku a všeobecně revitalizuje vaši mysl. Má energizující účinky na psychickou i tělesnou stránku organismu a působí proti nadměrnému stresu. 

Zdravá mysl i trávení

Aroma mandarinky pomáhá odplavit negativní myšlenky a podporuje pozitivní naladění a aktivitu. Zároveň pomáhá proti bolestem nejen pohybového aparátu, éterický olej z mandarinky je proto velice vhodný jako přídavek do masážních či koupelových olejů. Mandarinka také podporuje správnou funkci trávicího systému a zlepšuje chuť k jídlu. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Reticulata Oil

Možné alergeny: Citrus Reticulata Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Máta peprná 10 ml

Přírodní rostlinná silice se svěží mátovou vůní má příjemný chladivý efekt a pomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Působí při rýmě, trávicích obtížích a zmírňuje únavu.