Taoasis Mandarinka zelená, Baldini Bio Demeter 5 ml

Baldini BioAroma Mandarine grün Demeter 5 ml

Taoasis Mandarinka zelená, Baldini Bio Demeter 5 ml

Baldini BioAroma Mandarine grün Demeter 5 ml

189
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: 15. 7. u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Karlín > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 4 ks

Esenciální olej Zelená mandarinka má jiskřivou, kyselejší vůni než zralá mandarinka. Působí dezinfekčně, antisepticky a protikřečově, mírní nevolnost a nechutenství, a navíc je vhodná i pro péči o pleť, při celulitidě nebo striích.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Baldini Zelená mandarinka Taoasis má oproti klasické zralé mandarince výrazně kyselejší vůni. I tak jsou v ní ale patrné sladké tóny, které se mísí s těmi kořeněnými. Zelená mandarinka má výborné dezinfekční či antiseptické účinky. Příjemně vás osvěží, působí jako přírodní antidepresivum a doporučuje se při stresu a vyčerpání. Navíc patří mezi esenciální oleje, které jsou vhodné i pro malé děti.

Svěží vůně zelené mandarinky vás zklidní, pomůže vám se uvolnit a užít si nerušenou relaxaci. Má protikřečové účinky a uvolní napjaté a namožené svaly. Je však známá také svým pozitivním působením na trávicí a zažívací systém. Je vhodná při nechutenství či nevolnosti a díky svým projímavým účinkům ji lze využít při zácpě. Mandarinka zelená se ale uplatní i v péči o pleť, a to hlavně o tu mastnou či problematickou. Také pomáhá zmírnit projevy celulitidy a používá se na pokožku při výskytu strií.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Citrusové éterické oleje působí fototoxicky. Éterický olej lze používat v přítomnosti dětí od tří let věku. Nevystavujte kůži po aplikaci éterického oleje mandarinka nejméně na 12 hodin přímému slunečnímu záření a nechoďte do solária.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: celulitida, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Produktové řady: Taoasis Baldini jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?