Biopurus Mandlový olej bio 250 ml

Biopurus Mandlový olej bio 250 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný bio mandlový olej je bohatý na důležité živiny, které si naše tělo nedokáže samo vytvořit. Mandle jsou bohaté na vápník, fosfor, hořčík a zinek. Kombinace těchto prvků podporuje správnou funkci nervového systému, napomáhá překonat stres a únavu. Prav

Za studena lisovaný bio mandlový olej je bohatý na důležité živiny, které si naše tělo nedokáže samo vytvořit. Mandle jsou bohaté na vápník, fosfor, hořčík a zinek. Kombinace těchto prvků podporuje správnou funkci nervového systému, napomáhá překonat stres a únavu. Pravidelné užívání mandlového oleje pozitivně působí na cholesterol. Jelikož se jedná o přírodní produkt, účinky se mohou individuálně lišit.

Mandlový olej je mimořádně vhodný pro ošetření zralé suché a citlivé pokožky. Snadno se vstřebává, zklidňuje a zvláčňuje pokožku. Olej můžete použít i jako masku pro stimulaci růstu vlasů a jejich posílení.

Užití: 1 čajovou lžičku oleje užíváme ráno a večer před jídlem. Při vnějším užití používáme mandlový olej místo běžného krému, kdy vmasírujeme pár kapek do vlhké pleti.

Balení: 250 ml.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?