Bomb Cosmetics Masážní krémové mýdlo s esenciálními oleji 45 g

Bomb Cosmetics Masážní krémové mýdlo s esenciálními oleji 45 g

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 45 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Masážní krémové mýdlo vyrobené z kakaového másla obohacené o výtažky z květin.Jeho používání Vám oživí a prokrví pokožku.vhodné pro: každodenní masáž při mytí pokožkykonzistence: tuhábalení: plastový obalpoužití: Mýdlo vezměte do ruky a po vlhké pleti masírujte, pleť bude krásně prokrvená, napjata a hebká.složení: kakaové máslo, výtažky z rostlin, esenciální olejezemě původu značky: Velká Británie

Masážní krémové mýdlo vyrobené z kakaového másla obohacené o výtažky z květin.Jeho používání Vám oživí a prokrví pokožku.

vhodné pro: každodenní masáž při mytí pokožky
konzistence: tuhá
balení: plastový obal

použití: Mýdlo vezměte do ruky a po vlhké pleti masírujte, pleť bude krásně prokrvená, napjata a hebká.
složení: kakaové máslo, výtažky z rostlin, esenciální oleje

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: