Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

Masážní olej je vhodný k intenzivní péči o dětskou pokožku i všechny citlivější dospěláky. Krásně pokožku vyživí, udrží ji vláčnou a předejde jejímu podráždění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej Martina Gebhardt Calendula intenzivně pečuje o jemnou dětskou pokožku, ale i přecitlivělou pleť dospělých. Díky jemnému složení bez přidané parfemace olej pokožku účinně zklidňuje, vyživuje a udržuje ji vláčnou a jemnou na dotek.

Pečující masážní olej poskytuje citlivé dětské pleti výživu díky obsahu slunečnicového oleje. Ten pleť vyživuje do hloubky, zjemňuje ji a uzamyká v ní potřebnou hydrataci, zatímco extrakt z měsíčku lékařského pokožku aktivně zklidňuje, regeneruje a hojí

Jemný masážní olej bez přidané parfemace i esenciálních olejů je vhodnou každodenní péčí o pokožku těch nejmenších, ale i citlivou pleť dospělých s tendencemi k častému začervenání i alergiím.

Německá značka Martina Gebhardt je vysoce kvalitní biokosmetika, podporující přirozené fungování pokožky, které navrací harmonii a stabilitu. Velmi šetrné produkty s přírodními surovinami z biodynamického zemědělství mají certifikaci Demeter a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku celého těla a lehkou masáží rozetřete.

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3 , D-86935, Rott / Pessenhausen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?