Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

  • Bez DPH 366 Kč

Masážní olej Calendula je vhodný k intenzivní péči o dětskou pokožku i všechny citlivější dospěláky. Krásně pokožku vyživí, udrží ji vláčnou a předejde jejímu podráždění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Masážní olej Martina Gebhardt Calendula intenzivně pečuje o jemnou dětskou pokožku, ale i přecitlivělou pleť dospělých. Díky jemnému složení bez přidané parfemace olej pokožku účinně zklidňuje, vyživuje a udržuje ji vláčnou a jemnou na dotek.

Pečující masážní olej poskytuje citlivé dětské pleti výživu díky obsahu slunečnicového oleje. Ten pleť vyživuje do hloubky, zjemňuje ji a uzamyká v ní potřebnou hydrataci, zatímco olej z měsíčku lékařského pokožku aktivně zklidňuje. Nejenom to, měsíček má i skvělé léčivé a protizánětlivé vlastnosti, pokožku hojí, regeneruje a činí ji odolnější vůči opětovnému podráždění. Jemný masážní olej bez přidané parfemace i esenciálních olejů je vhodnou každodenní péčí o pokožku těch nejmenších, ale i citlivou pleť dospělých s tendencemi k častému začervenání i alergiím.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku celého těla a lehkou masáží rozetřete.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil1), Calendula Officinalis Oil1)

1) Demeter

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Produktové řady: Martina Gebhardt Calendula

Složení: bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?