Sportique Masážní olej Citrus 500 ml

Jojoba Massage Oil With Evening Primrose, Olive Oil, Hyssop & Citrus Extract

Sportique Masážní olej Citrus 500 ml

Jojoba Massage Oil With Evening Primrose, Olive Oil, Hyssop & Citrus Extract

Masážní olej Citrus pečuje o pokožku celého těla, vyživuje ji a současně je skvělým pomocníkem pro masáž a uvolnění bolavých svalů. Pleť zjemňuje a chrání před vznikem zánětů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Masážní olej Sportique Citrus pečuje o pokožku celého těla, vyživuje a současně je skvělým pomocníkem pro masáž a uvolnění bolavých svalů. Kombinace pečujících olejů a antibakteriálních esenciálních olejů i rostlinných výtažků pleť zjemňuje, posiluje a chrání před vznikem zánětu.

Pečující masážní olej dodává pokožce potřebné živiny díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Jojobový olej, nejbližší našemu kožnímu mazu, snadno pronikne hluboko do pokožky, kde ji skvěle regeneruje a vyživuje. Jojobový olej v kombinaci s olivovým a pupalkovým olejem pleť zvláčňují a udržují ji jemnou a pružnou.

O zklidnění pokožky a eliminaci případného zánětu se postarají výtažky z kostivalu a heřmánku, uvolňují zatuhlé svaly i klouby, působí lehce protizánětlivě a současně chrání pokožku před vznikem podráždění. Esenciální oleje z citrusových plodů se postarají nejenom o lepší prokrvení pokožky, a tím pádem snadnější pohyblivost těla, ale také vás potěší svou osvěžující vůní.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla. Můžete použít jak k masážím, tak pro pravidelnou péči o pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?