Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sportique Masážní olej Meruňka 150 ml

Jojoba Massage Oil With Apricot, Evening Primrose, Yarrow & Arnica Extract

Sportique Masážní olej Meruňka 150 ml

Jojoba Massage Oil With Apricot, Evening Primrose, Yarrow & Arnica Extract

Masážní olej Meruňka pečuje o pokožku celého těla, vyživuje ji a současně je skvělým pomocníkem pro masáž a uvolnění bolavých svalů. Pokožku skvěle vyživuje a chrání ji před ztrátou elasticity.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej Sportique Meruňka pečuje o pokožku celého těla, vyživuje ji a současně je skvělým pomocníkem pro masáž a uvolnění bolavých svalů. Kombinace pečujících olejů a antibakteriálních esenciálních olejů i rostlinných výtažků pleť zjemňuje, posiluje a chrání před vznikem zánětu.

Pečující masážní olej dodává pokožce potřebné živiny díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Jojobový olej je velmi blízký našemu kožnímu mazu, snadno pronikne hluboko do pokožky, kde ji skvěle regeneruje a vyživuje. Jojobový olej v kombinaci s olivovým a pupalkovým olejem pleť zvláčňují a udržují ji jemnou a pružnou.

O zklidnění pokožky a eliminaci případného zánětu se postarají výtažky z kostivalu a heřmánku, které uvolňují zatuhlé svaly i klouby, působí lehce protizánětlivě a současně chrání pokožku před vznikem podráždění. Vitamin E je silný antioxidant, podporuje pružnost pokožky, udržuje ji jemnou a ochráněnou před známkami předčasného stárnutí.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla. Můžete použít jak k masážím, tak pro pravidelnou péči o pokožku.

Výrobce: SPORTIQUE s.r.o., Nováčkova 751/22 , 700 30, Ostrava, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?