Nobilis Tilia Masážní olej na prsa 20 ml

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa 20 ml

Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK BIO
Certifikát CPK BIO
Balení:
192
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, OC DBK > 1 ks / Praha, Palác Lucerna > 1 ks

Masážní olej na prsa Moira posiluje pokožku během kojení a zároveň ji brání před vznikem zánětů. Osvědčená kombinace výživných a éterických olejů pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před poškozením.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu5
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia Moira posiluje pokožku během kojení a zároveň ji chrání před vznikem zánětů. Osvědčená kombinace výživných a éterických olejů pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před poškozením. Olej je spolehlivým pomocníkem i při takzvané retenci mléka a vzniku bolestivých bulek.

Základ masážního oleje je tvořen slunečnicovým a pupalkovým olejem, které spolehlivě pronikají hluboko do pokožky, a umocní tak účinky éterických olejů. Pupalkový olej sám o sobě působí protizánětlivě, pokožku regeneruje a chrání před opětovným podrážděním i zanícením. Výživné oleje společně s éterickými oleji z levandule, heřmánku římského a tea tree působí protizánětlivě, tlumí bolest, poškozenou pokožku léčí a napomáhají rychlému vstřebání retenčních bulek.

Uvolňující a zklidňující masáž

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia je tu připraven proto, abyste si mohla užít nejkrásnější období s miminkem bez zbytečných potíží či bolestí. Pokožka v oblasti prsů prochází velkými změnami z hlediska objemu již během těhotenství a díky nárůstu velikosti mléčné žlázy je pokožka zvýšeně náchylná k popraskání či vzniku strijí. Pravidelná masáž s tímto olejem ulevuje od pocitu napjaté pokožky a případných bolestí.  

Péče o pokožku

Pravidelná péče o prsa vám proto pomůže zbavit se mnoha nepříjemností. Stačí několik málo minut každý den, a to již během těhotenství. Masáž s touto směsí přírodních olejů nejen podporuje pružnost pokožky a ulevuje od pocitu napětí, ale zároveň podporuje tvorbu mateřského mléka tak, abyste svému děťátku mohla nabídnout to nejlepší.

Přírodní ingredience

Pravidelná masáž prsů tak pomůže pokožce i mléčné žláze lépe se adaptovat na všechny změny v průběhu těhotenství a období kojení. Masážní olej má jedinečné uvolňující účinky a zároveň pokožku vyživuje a zjemňuje díky slunečnicovému a pupalkovému oleji. Levandulový olej má navíc zklidňující a regenerační účinky a pomáhá urychlovat hojení popraskaných prsních bradavek. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na pokožku a lehkou krouživou masáží ve směru hodinových ručiček rozetřete. Vyhněte se bradavce. Aplikujte podle potřeby, nejlépe denně.

Tip: V případě hodně bolestivých prsou lze olej použít i těsně před kojením.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu5

Aromaterapie pro těhotné

Co jíst, abyste měly dostatek mateřského mléka?

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak přirozeně pečovat o prsa

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělý olej / Zdenka 6. 4. 2019 08:21

Tento olejíček mi v době kojení byl opravdu velkým pomocníkem. Krásně voní, ale hlavně pomáhá. Nanášela jsem ho hned při prvním podezření na nějaký problém (nebo občas jen tak pro tu krásnou vůni) a nikdy nedošlo na žádnou další léčbu (když nepočítám tvarohový obklad ;)). Opravdu se hodí mít jej doma od prvních dnů.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?