Henep Masážní olej neutrální Neutra oil 200 ml

Henep Masážní olej neutrální Neutra oil 200 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Neutrální masážní a ošetřující olej s BIO konopným, jojobovým a mandlovým olejem. BIO konopný olej působí hydratačně na pokožku a uvolňuje svalstvo. Jojobový olej obsahuje vyvážený poměr látek vhodných k nejjemnějším masážím. Směs obsažených olejů působí regeneračně zejména u citlivé nebo suché pleti. Směs olejů je také vhodná jako základ pro směsi s esenciálními oleji pro různé typy masáží jako n

Neutrální masážní a ošetřující olej s BIO konopným, jojobovým a mandlovým olejem. BIO konopný olej působí hydratačně na pokožku a uvolňuje svalstvo. Jojobový olej obsahuje vyvážený poměr látek vhodných k nejjemnějším masážím. Směs obsažených olejů působí regeneračně zejména u citlivé nebo suché pleti. Směs olejů je také vhodná jako základ pro směsi s esenciálními oleji pro různé typy masáží jako např. relaxační, regenerační, sportovní, rehabilitační apod.

certifikáty: CPK BIO
vhodné pro: masáže
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Je vhodný pro dlouhodobé a erotické masáže, ošetření a regeneraci suché pokožky, dětskou pokožku. Lze jej použít jako základ pro přípravu směsí s esenciállními oleji.
složení: Glycine Soja Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed
obsah BIO konopí 21%

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: