Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Masážní olej s arnikou má díky složení bohatému na bylinné výtažky výborné protizánětlivé schopnosti. Olej pozitivně působí na pohybový aparát i ochranné funkce pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej s arnikou Weleda má díky složení bohatému na bylinné výtažky výborné protizánětlivé schopnosti. Olej pozitivně působí na pohybový aparát i ochranné funkce pokožky. Díky tomu je pleť pružná, odolná proti vzniku křečových žil a dobře prokrvená.

Masážní olej je výborným pomocníkem pro zatuhlé namožené svaly po fyzické námaze. Masáž olejem svaly uvolní, regeneruje a přináší úlevu od bolesti. Při pravidelném použití jsou bolavé svaly i klouby uvolněny, správně prokrveny, a tím pádem zbaveny bolesti. Olej působí blahodárně i proti křečovým žilám, podporuje pružnost pokožky i svalstva.

Obsažené výživné oleje ze slunečnice a oliv v kombinaci s bylinnými výtažky z břízy a arniky napomáhají nejen zdravým kloubům a svalům, ale i jemné vyživené pokožce.

Zklidňující masáž

Masážní olej s arnikou spojuje vlastnosti vyživujících olejů s bylinnými výtažky a působí příznivě jak na psychiku, tak na vaše tělo. Tento masážní olej oceníte po náročném sportovním výkonu, fyzické námaze či při bolavém svalstvu. Masážní olej pokožku příjemně prohřeje, uvolní rozbolavělé svaly a pohybový aparát a dodá vám potřebnou energii.

Nejen pro sportovce

Pravidelnou masáž s oleji oceníte nejen v případě, že intenzivně sportujete. Masáž dokáže mít přímo blahodárné účinky, podporuje prokrvení pokožky, posiluje regeneraci tkání a přináší vám skutečné uvolnění. Masáž s tímto masážním olejem tak pro vás bude dokonale revitalizačním zážitkem, kdy přinesete úlevu celému svému tělu i psychice.

Bylinné výtažky

Tento olej obsahuje cenný výtažek z arniky, který má pozoruhodné účinky na pohybovou soustavu. Arnika podporuje lokální mikrocirkulaci, pomáhá kyslíku dostat se ke svalovým vláknům, a tím i urychluje regeneraci po fyzické námaze. Extrakt z arniky pak doplňuje také výtažek z břízy, jež má rovněž tonizační účinky a pomáhá zpevňovat pokožku.

Vyživující oleje

Základ ovšem tvoří přírodní rostlinné oleje, díky kterým má přípravek příjemnou konzistenci a dobře se roztírá. Slunečnicový olej vyživuje pokožku, působí proti jejímu vysušení a zanechává ji pružnou. Olej olivový je pak bohatý na antioxidanty a zpomaluje stárnutí kůže. Po masáži s tímto olejem bude vaše pokožka nejen vypnutá, ale i sametově jemná.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a jemnými krouživými pohyby směrem k srdci masírujte postižené oblasti. Olej lze přidat i do koupele.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Masážní oleje

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?