Cattier Maska se žlutým jílem a vilínem pro suchou pleť 100 ml

Cattier Maska se žlutým jílem a vilínem pro suchou pleť 100 ml

Maska Cattier se žlutým jílem šetrně a zároveň účinně odstraňuje něčistoty ze suché pokožky, aniž by ji dráždila či vysušovala. Kaolin v kombinaci s oleji a bylinnými výtažky pleť zjemňuje a barevně sjednocuje.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Maska Cattier se žlutým jílem šetrně a zároveň účinně odstraňuje něčistoty ze suché pokožky, aniž by ji dráždila či vysušovala. Kaolin v kombinaci s výživnými oleji a bylinnými výtažky suchou pokožku zjemňuje a barevně sjednocuje.

Obsažený kaolin a illit šetrně odstraňují nečistoty a uvolňují ucpané kožní póry. Olej z máty peprné zlepšuje prokrvení pleti, urychluje její regeneraci a zároveň pokožce dodává zdravou sjednocenou barvu.

O výživu suché pleti se postará jojobový olej. Ten je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a hlavně vitamin E, který pokožku posiluje. Před podrážděním pleť ochrání květová voda z vilínu viržinského. Jedinečná kombinace čistícího kaolinu, bylinných výtažků a olejů zajistí suché pleti vyčištění a výživu v jednom kroku.

Použití: Masku naneste v silnější vrstvě na pleť obličeje, krku i dekoltu. Nechte působit alespoň 10 minut a poté smyjte za pomoci kosmetické houbičky. Aplikujte 1 - 2 týdně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?