Cattier Mast na zadeček, bebe 200 ml

Cattier Mast na zadeček, bebe 200 ml

Mast na zadaček Cattier Bebe jemně čistí citlivou dětskou pokožku a současně o ni intenzivně pečuje. Pleť v okolí plenek je ochráněna před podrážděním i vznikem opruzenin, zároveň zůstává jemná a pružná.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mast na zadaček Cattier Bebe jemně čistí citlivou dětskou pokožku a současně o ni intenzivně pečuje. Pleť v okolí plenek je ochráněna před podrážděním i vznikem opruzenin, zároveň zůstává jemná a pružná. Kombinace rostlinných olejů udržuje pokožku nejenom čistou, ale také zdravou a vyživenou.

Lehká krémová mast šetrně čistí pokožku zadečku, pečuje o ni a současně ji chrání před vznikem podráždění i zánětů. Jemné složení bez přidané parfemace v sobě spojuje oleje ze slunečnice, kokosu a mandlí. Díky tomu lehce rozpustí nečistoty a současně zanechá pleť vláčnou.

Kokosový olej působí přirozeně antibakteriálně, chrání pokožku před vznikem zarudnutí, drobných zánětů i opruzenin. V kombinaci s mandlovým olejem dětskou citlivou pokožku hojí, udržuje ji pružnou a hydratovanou. Mast udržuje pleť nejenom čistou bez nutnosti použít vodu, ale také o pokožku zadečku pečuje a chrání ji.

Použití: Malé množství aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci vyčistěte pokožku zadečku. Díky jemnému složení můžete používat při každém přebalování.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?