Mastic spa Bělicí zubní pasta, Mastic 75 ml

Mastic Dent Whitening

Mastic spa Bělicí zubní pasta, Mastic 75 ml

Mastic Dent Whitening

Bělící zubní pasta kombinuje bylinky z Chiu s mastichovým olejem. Jemně čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zánětem dásní. Masticha působí antibakteriálně a prospívá zdraví zubů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bělící zubní pasta Mastic Spa kombinuje bylinky z Chiu s mastichovým olejem. Jemně čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zánětem dásní. Masticha působí antibakteriálně a prospívá zdraví zubů i celé ústní dutiny, přirozeně působí proti vzniku zubního kazu a chrup šetrně bělí.

Zubní pasta v sobě spojuje množství bylinných výtažků a osvědčenou pryskyřici masticha. Ta je jedním z tradičních prostředků pro silné a zdravé zuby, neboť se používala při péči o zuby a ústa už ve starém Řecku. Působí proti zubnímu kazu a udržuje zuby krásné a zdravé. Extrakty z heřmánku a čajových lístků posilují zuby a dásně, uklidňují a předchází podráždění celé ústní dutiny. Bělící zubní pasta kombinuje přírodní složky, vybělí zuby a nepoškodí sklovinu, a mastichový olej, který chrání dásně před zánětem. Zubní pasta obsahuje pyrofosforečnan, který odstraňuje film způsobující zabarvení chrupu.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?