Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules 40 kapslí

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules 40 kapslí

  • Bez DPH 287 Kč

Kapsle s práškem z mastichy působí příznivě na činnost žaludku a střev, ulevuje od bolestí, pálení žáhy i plynatosti a zároveň brání opětovnému návratu těchto potíží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mastichové kapsle Chios GMGA obsahují přírodní pryskyřici získávanou z unikátního stromu v oblasti řeckého ostrava Chios. Tato pryskyřice je zde využívání již mnoho stovek let pro své příznivé účinky na zažívací a trávicí systém. Masticha pomáhá harmonizovat činnost žaludku a střev a ulevuje od nepříjemných potíží spojených s touto oblastí.

Mastichové kapsle podporují správnou činnost žaludku a střev. Naleznou své využití při takových potížích, jako je například bolest žaludku, plynatost, pálení žáhy či žaludeční vředy. Masticha díky svému antibakteriálnímu působení přispívá k odstraňování žaludečních zánětů a brání jejich opětovnému výskytu. Díky vysokému obsahu antiseptických látek účinně dezinfikuje celý zažívací trakt. Osvědčila se ale i při snižování hladiny cholesterolu či krevního tlaku.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 2x denně před jídlem (ideálně ráno a večer). Zapijte vodou nebo džusem.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Masticha prášek, hydroxypropylmethylcelulóza

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110, 82100 Chios Řecko, www.gummastic.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.