Nobilis Tilia Máta kadeřavá 10 ml

Nobilis Tilia Máta kadeřavá 10 ml

  • Bez DPH 144 Kč

Čistá rostlinná silice z japonské máty kadeřavé vás okouzlí svou jedinečnou svěží bylinnou vůní a ihned uvolní vaše dýchací cesty. Má příznivý vliv také při migrénách a křečích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Máta kadeřavá je stoprocentní rostlinná silice z máty kadeřavé pěstované v Japonsku. Vůně máty kadeřavé je velice svěží a má jemné bylinné tóny. Její aromaterapeutické působení má vliv na mnoho systémů lidského organismu a díky své výrazné vůni ihned odstraňuje známky únavy.

Máta kadeřavá působí blahodárně na dýchací systém a napomáhá uvolnění dýchacích cest. Její účinky oceníte zejména v obdobích chřipky a nachlazení, kdy zmírňuje pocit ucpaného nosu a pomáhá volně dýchat. Zároveň také zmenšuje otoky nosní sliznice a celkově ulevuje od příznaků rýmy či chřipky.

Éterický olej z máty kadeřavé je výborným přípravkem při migrénách a chronických bolestech hlavy. Přináší rychlou úlevu od bolesti a účinně mírní napětí krčního a obličejového svalstva. Má vliv také na odstranění křečí a tiků, zmírňuje svalové stahy a podporuje celkové uvolnění.

Svěží vůně

Máta kadeřavá je typ máty, která roste v oblasti Japonska a vyznačuje se velice osvěžující vůní, která ihned neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a dodá vašemu domovu energizující atmosféru. Jemné bylinné tóny máty kadeřavé pak působí na vaši psychiku, kdy ulevují od stresu, únavy a vyčerpání a pomáhají organismu mobilizovat potřebné síly. 

Úleva od chřipky a nachlazení

Máta kadeřavá je velice oblíbenou silicí v oblasti podpůrné léčby respiračních infekcí. Využijete ji zejména v období chřipek a nachlazení, kdy pomůže udržet vaše dýchací cesty průchodné a snižuje otoky jak dýchacích cest, tak nosu a vedlejších nosních dutin. Máta kadeřavá tak urychlí vaši léčbu a pomůže vám opět volně dýchat.

Proti bolestem všeho druhu

Máta kadeřavá je známá taky svými účinky proti bolestem. Je silným pomocníkem proti migréně a bolestech hlavy a funguje rovněž na bolesti pohybového aparátu. Uvolňuje napjaté svalstvo a ulevuje od bolestí. Mátu kadeřavou můžete využít jako součást masážních olejů nebo jej přidat do koupele k podpoře prokrvení a regenerace pokožky. 

Magické umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neužívejte dlouhodobě. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.