Nobilis Tilia Máta kadeřavá 10 ml

Nobilis Tilia Máta kadeřavá 10 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Máta kadeřavá je stoprocentní rostlinná silice z máty kadeřavé pěstované v Japonsku. Vůně máty kadeřavé je velice svěží a má jemné bylinné tóny. Její aromaterapeutické působení má vliv na mnoho systémů lidského organismu a díky své výrazné vůni ihned odstraňuje známky únavy.

Máta kadeřavá působí blahodárně na dýchací systém a napomáhá uvolnění dýchacích cest. Její účinky oceníte zejména v obdobích chřipky a nachlazení, kdy zmírňuje pocit ucpaného nosu a pomáhá volně dýchat. Zároveň také zmenšuje otoky nosní sliznice a celkově ulevuje od příznaků rýmy či chřipky.

Éterický olej z máty kadeřavé je výborným přípravkem při migrénách a chronických bolestech hlavy. Přináší rychlou úlevu od bolesti a účinně mírní napětí krčního a obličejového svalstva. Má vliv také na odstranění křečí a tiků, zmírňuje svalové stahy a podporuje celkové uvolnění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Mentha Spicata Oil

Možné alergeny: Mentha Spicata Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?