Nobilis Tilia Máta luční 10 ml

Nobilis Tilia Máta luční 10 ml

Skladem 3 - 5 ks

Máta luční má příznivý vliv na oblast ORL, pomáhá od příznaků chřipky či nachlazení. Pomáhá čistit dýchací cesty, zmírňuje otoky a zároveň ulevuje od bolestí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nobilis Tilia Máta luční je jedním z mnoha druhů máty, jenž má prospěšný vliv na fyzickou i psychickou stránku organismu. Od tradiční máty peprné se liší v obsahu mentolu, jenž je u máty luční až o polovinu nižší. Díky tomu je také menší pravděpodobnost nežádoucích neurotoxických účinků.

Máta luční pomáhá účinně ulevovat od všech typů bolestí, ať už jsou akutního či chronického charakteru. Zmírňuje mimo jiné neuralgii neboli bolest nervového původu, lze ji využít také při bolestech zubů, migrénách či dlouhotrvajících bolestech hlavy.

Éterický olej z máty luční má příznivý efekt také na oblast ORL, kdy pomáhá čistit horní dýchací cesty a zmírňuje příznaky mnoha typů infekcí. Zmenšuje otoky nosní sliznice i hrdla, působí proti zánětům středního a vnitřního ucha a přináší celkovou úlevu při kašli, chřipce a nachlazení.

Osvěžení a energie

Máta luční je jedním z dalších druhů máty, který se od klasické a známé máty peprné liší obsahem mentolu. V případě máty luční je pak mentolu až o polovinu nižší, než u máty peprné, čímž se snižuje riziko nežádoucích účinků na nervový systém. Máta luční se rovněž vyznačuje osvěžující bylinnou vůní, která provoní váš domov a skvěle neutralizuje nepříjemné pachy. 

Proti bolestem všeho druhu

Máta luční je především známá svými účinky proti bolestem. Je silným pomocníkem proti migréně a bolestech hlavy, je oblíbená také při bolestech zubů. Máta luční působí rovněž na bolesti pohybového aparátu. Uvolňuje napjaté svalstvo a ulevuje od bolestí. Mátu kadeřavou můžete využít jako součást masážních olejů nebo ji přidat do koupele k podpoření prokrvení a regenerace pokožky. 

Dýchejte zhluboka

Máta luční je esence, kterou oceníte zejména v období rýmy, chřipek a nachlazení. Máta luční pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, snižuje jejich otok a zmírňuje pocit ucpaného nosu a dutin. Působí proti kašli a urychlí vaši rekonvalescenci. Zmenšuje celkově otoky sliznic celé ORL oblasti a pomáhá také při zánětech středního ucha. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 10 let věku. Neužívejte dlouhodobě. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?