Nobilis Tilia Máta luční 10 ml

Nobilis Tilia Máta luční 10 ml

Máta luční má příznivý vliv na oblast ORL, pomáhá od příznaků chřipky či nachlazení. Pomáhá čistit dýchací cesty, zmírňuje otoky a zároveň ulevuje od bolestí. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Máta luční je jedním z mnoha druhů máty, jenž má prospěšný vliv na fyzickou i psychickou stránku organismu. Od tradiční máty peprné se liší v obsahu mentonu, jenž je u máty luční až o polovinu nižší. Díky tomu je také menší pravděpodobnost nežádoucích neurotoxických účinků.

Máta luční pomáhá účinně ulevovat od všech typů bolestí, ať už jsou akutního či chronického charakteru. Zmírňuje mimojiné neuralgii neboli bolest nervového původu, lze ji využít také při bolestech zubů, migrénách či dlouhotrvajících bolestech hlavy. 

Éterický olej z máty luční má příznivý efekt také na oblast ORL, kdy pomáhá čistit horní dýchací cesty a zmírňuje příznaky mnoha typů infekcí. Zmenšuje otoky nosní sliznice i hrdla, působí proti zánětům středního a vnitřního ucha a přináší celkovou úlevu při kašli, chřipce a nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mentha Arvensis Oil

Možné alergeny: Mentha Arvensis Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.