Nobilis Tilia Máta peprná bio 10 ml

Nobilis Tilia Máta peprná bio 10 ml

  • Bez DPH 301 Kč

Rostlinná silice z máty peprné bio má silný chladivý účinek, rychle pomáhá od bolestí a je vhodná i jako první pomoc při psychických i fyzických traumatech. Posiluje trávicí systém a játra.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Máta peprná bio je stoprocentní éterický olej z máty peprné v lékopisné a bio kvalitě. Typické aroma máty peprné je charakteristické svým svěžími tóny v kombinaci s bylinným nádechem a přirozeným chladivým efektem. Máta peprná je vhodná i jako první pomoc při mnoha obtížích.

Olej z máty peprné ulevuje od příznaků nevolnosti a má příznivý vliv na posílení trávicího systému. Kromě toho také reguluje funkci jater a optimalizuje jejich metabolismus. Díky svým chladivým účinkům máta účinně pomáhá od bolestí, její efekt oceníte zejména při bolestech hlavy, zubů či migrénách.

Máta peprná má mimořádný efekt mimojiné na oblast dýchacích cest, podporuje jejich pročisťování a zmírňuje případné otoky v této oblasti. Má také silný pozitivní účinek na nervovou soustavu, snižuje práh bolesti a je vhodným přípravkem také při zápachu z úst a odvykání kouření. 

Svěží vůně

Čistý éterický olej z máty peprné neobsahuje žádné přidané ingredience, syntetické konzervanety, parabeny či umělé parfemace. Okouzlí vás pouze svou přirozenou vůní čerstvě natrhané máty, která dokáže osvěžit celý váš organismus a má na něj komplexní aromaterapeutický účinek. Máta peprná má jemné svěží aroma s mírně pálivým potenciálem.

Máta peprná

Pročistěte své dýchací cesty

Éterický olej z máty peprné oceníte zejména na podzim a v zimě, tedy v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení. Máta pomáhá zmírnit příznaky těchto onemocnění, a to zejména co se týče průchodnosti dýchacích cest. Podporuje čistění dýchacího traktu a zmenšuje otoky v této oblasti, abyste opět mohli volně dýchat bez ucpaného nosu a průdušek.

První pomoc

Máta prpná je skvělým prostředkem první pomoci a pomůže vám v mnoha situacích. Je užitečné mít mátový éterický olej ve vaší domácí lékarničce vždy připravený k použití. Máta peprná dokáže zmírňovat bolesti, její efektnejvíce oceníte zejména při chronických a dlouhotrvajících bolestech, jako jsou migrény, bolesti pohybového aparátu či zad.

Do bytu i do sauny

Máta perpná dokáže účinně neutralizovat široké spektrum pachů v domácnosti, proto je ideální do aromalampy či difuzéru pro provonění vašeho domova. Vůně máty dokáže probudit všechny vaše smysly a má revitalizační účinky na tělo i mysl. Éterický olej z máty peprné je také velice oblíbený pro saunování, kdy tonizuje pokožku a udržuje průchodnost dýchacích cest.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.