Medikomed Máta peprná 10 ml

Medikomed Máta peprná 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Medikomed Máta peprná je čistý éterický olej se svěží bylinnou vůní s balzamickými tóny, jenž má povzbuzující efekt na tělo i mysl. Esenciální olej z máty peprné skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vzduch ve vaší domácnosti či na pracovišti.

Máta peprná má příznivý vliv na zdraví dýchacích cest a účinkuje při respiračních infekcích. Pomáhá udržovat průchodnost dýchacího traktu a uvolňuje ucpaný nos. Zmírňuje kašel a produkci hlenu a je skvělým pomocníkem v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení.

Vůně máty pomáhá obnovit energetické zásoby organismu a odstraňuje nervovou podrážděnost. Zmírňuje známky chronické únavy a má stimulační efekt. Mátový olej působí také proti bolestem a můžete jej přidat například od masážních přípravků na bolavé klouby a svalstvo.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Máta peprná 10 ml

Přírodní rostlinná silice se svěží mátovou vůní má příjemný chladivý efekt a pomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Působí při rýmě, trávicích obtížích a zmírňuje únavu.