Chaudhary Biosys Máta peprná, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Máta peprná, Nepál 10 ml

  • Bez DPH 46 Kč

Chaudhary Bisoys Máta peprná je éterický olej z jedné z nejstarších bylin, jenž byly využívány v tradičním léčitelství již ve starověku. Máta peprná je často používána jak v kuchyni, tak zevně pro svoje skvělé a komplexní účinky. Má velice osvěžující mentolovou vůni.

Esenciální olej z máty peprné má chladivé účinky a je využíván v aromaterapii pro povzbuzení mysli a duševní aktivity. Zvyšuje pozornost, díky čemuž pomáhá při poruchách koncentrace. Je vynikající při tělesném či psychickém vypětí a působí proti únavě.

Máta peprná je přírodním analgetikem a pomáhá ulevit od bolestí. Zároveň má protizánětlivé vlastnosti a lze ji využít při onemocněních dýchacích cest, jako je rýma či nachlazení. Je skvělým pomocníkem při cestovatelských nevolnostech a podporuje trávení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Mentha Piperita Oil

Možné alergeny: Mentha Piperita Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Máta peprná 10 ml

Přírodní rostlinná silice se svěží mátovou vůní má příjemný chladivý efekt a pomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Působí při rýmě, trávicích obtížích a zmírňuje únavu.