Nobilis Tilia Máta peprná 10 ml

Nobilis Tilia Máta peprná 10 ml

  • Bez DPH 144 Kč

Čistá rostlinná silice z máty peprné pěstované v USA pročišťuje dýchací cesty a pomáhá od příznaků rýmy a nachlazení. Zmírňuje známky stresu a působí příznivě při nechutenství.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Máta peprná typ USA je éterický olej z máty peprné, jež byla vypěstována v USA. Její typická svěží a jiskrná vůně působí stimulačními účinky na psychickou i fyzickou stránku organismu. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a je velice oblíbená pro své komplexní účinky.

Máta peprná je často využívána při rýmě a nachlazení, neboť má příznivý vliv na pročištění a udržení průchodnosti dýchacích cest. Zároveň účinně ulevuje i od dlouhotrvajících bolestí a má efekt také při migréně. Máta peprná podporuje prokrvení v tkáních a jejich správný metabolismus.

Éterický olej z máty zároveň pomáhá při potížích se zažíváním, jako je například nevolnost či nechutenství. Mimo jiné také zmírňuje stres a úzkost a oceníte jej ve chvílích zvýšeného duševního vypětí. Máta peprná je někdy také používána jako přírodní afrodiziakum.

Svěžest a energie

Čistý éterický olej z máty peprné vypěstované v USA neobsahuje žádné přidané ingredience, syntetické konzervanety, parabeny či umělé parfemace. Okouzlí vás pouze svou přirozenou vůní čerstvě natrhané máty, která dokáže osvěžit celý váš organismus a má na něj komplexní aromaterapeutický účinek. Máta peprná má jemné svěží aroma s mírně pálivým potenciálem.

Proti chřipce i nachlazení

Éterický olej z máty peprné oceníte zejména na podzim a v zimě, tedy v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení. Máta pomáhá zmírnit příznaky těchto onemocnění, a to zejména co se týče průchodnosti dýchacích cest. Podporuje čistění dýchacího traktu a zmenšuje otoky v této oblasti, abyste opět mohli volně dýchat bez ucpaného nosu a průdušek.

Úleva od bolestí

Máta prpná je skvělým prostředkem první pomoci a pomůže vám v mnoha situacích. Je užitečné mít mátový éterický olej ve vaší domácí lékarničce vždy připravený k použití. Máta peprná dokáže zmírňovat bolesti, její efektnejvíce oceníte zejména při chronických a dlouhotrvajících bolestech, jako jsou migrény, bolesti pohybového aparátu či zad.

Do bytu i do sauny

Máta perpná dokáže účinně neutralizovat široké spektrum pachů v domácnosti, proto je ideální do aromalampy či difuzéru pro provonění vašeho domova. Vůně máty dokáže probudit všechny vaše smysly a má revitalizační účinky na tělo i mysl. Éterický olej z máty peprné je také velice oblíbený pro saunování, kdy tonizuje pokožku a udržuje průchodnost dýchacích cest.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.