Nobilis Tilia Máta peprná - vyřaz 10 ml

Nobilis Tilia Máta peprná - vyřaz 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Rostlinná silice z máty peprné má silný chladivý účinek, rychle pomáhá od bolestí a je vhodná i jako první pomoc při psychických i fyzických traumatech. Posiluje trávicí systém a játra.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Máta peprná je stoprocentní éterický olej z máty peprné v lékopisné kvalitě. Typické aroma máty peprné je charakteristické svým svěžími tóny v kombinaci s bylinným nádechem a přirozeným chladivým efektem. Máta peprná je vhodná i jako první pomoc při mnoha obtížích.

Olej z máty peprné ulevuje od příznaků nevolnosti a má příznivý vliv na posílení trávicího systému. Kromě toho také reguluje funkci jater a optimalizuje jejich metabolismus. Díky svým chladivým účinkům máte účinně pomáhá od bolestí, její efekt oceníte zejména při bolestech hlavy, zubů či migrénách.

Máta peprná má mimořádný efekt mimojiné na oblast dýchacích cest, podporuje jejich pročišťování a zmírňuje případné otoky v této oblasti. Má také silný neurotonický účinek, snižuje práh bolesti a je vhodným přípravkem také při zápachu z úst a odvykání kouření. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.