Laboratoires Vitarmonyl Mateří kašička

Laboratoires Vitarmonyl Mateří kašička

Mateří kašička je látka produkovaná včelami mezi 5. až 14. dnem jejich života. Touto látkou jsou krmeny první 3 dny včelí larvy vybrané na místo královny a dále zvolená královna po celý její život. Tento včelí produkt je velice cenná a vzácná látka, jež obsahuje všechny nezbytné živiny pro organismus (aminokyseliny, vitamíny, minerály, stopové prvky…). Tato unikátní kombinace látek pomáhá bojovat proti únavě a zlepšuje fyzický i duševní výkon. Zároveň zvyšuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Mateří kašička nejenže zpomaluje projevy stárnutí a působí příznivě na pokožku, tak je i vhodným pomocníkem při léčbě nejrůznějších onemocnění, zklidňuje a příznivě působí na psychiku, pomáhá proti depresi, astmatu, ekzémech, žaludečních vředech, zlepšuje funkci jater a je prospěšná po mozkové příhodě nebo prodělaném infarktu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 1 kapsli denně.
- posíluje obranyschopnost organismu
- v období vyššího psychického zatížení - proti depresi
- při ekzémech
- proti astmatu
- při žaludečních vředech
- po prodělaném infarktu nebo mozkové příhodě
- pro zpomalení přirozených procesů stárnutí pleti
složení: kapsle (želatina, stabilizátor: glycerol), sójový olej, mateří kašička (24 %), med, zahušťující látka: včelí vosk, emulzifikátor: sójový lecitin
1 kapsle obsahuje 200 mg mateří kašičky

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: