Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

ZAO Matná rtěnka 464 Red Orange

ZAO Matná rtěnka 464 Red Orange

Matná rtěnka v okouzlujícím červeném odstínu působí velice svěže a optimisticky. Díky této praktické náplni šetříte přírodu i vaši peněženku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Matná rtěnka 464 Red Orange se dá zakoupit také v této formě náplně, kterou jen vložíte do původního bambusového obalu. Šťavnatý odstín červené s kapkou oranžové působí velice svěžím dojmem a rozzáří vaše rty i celou tvář.

Matné rtěnky jsou hitem posledních několika let, vystřídaly klasické krémové lesklé rtěnky. Rtěnky v matu působí velmi přirozeně a elegantně. Rtěnky ZAO právě tento sofistikovaný vzhled nabízejí, avšak zároveň nezpůsobují nežádoucí vysušování rtů.

Matné rtěnky ZAO obsahují množství přírodních ingrediencí, které poskytnou rtům šetrnou péči. Bambucké máslo zaručí hedvábně jemnou konzistenci a zároveň pokožku rtů do hloubky vyživuje. Spolu s olivovým olejem a kakaovým máslem zajistí celodenní komfort při nošení.

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Barva: oranžová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?