Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

ZAO Matná rtěnka 466 Chocolate

ZAO Matná rtěnka 466 Chocolate

Náplň matné rtěnky v čokoládovém odstínu. Rtěnka obsahuje množství přírodních másel a olivový olej, takže nevysušuje ani nezatěžuje rty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Matná rtěnka 466 Chocolate ve formě praktické náplně, kterou jen vložíte do původního obalu. Čokoládový odstín je velmi neotřelý a působí elegantně v kombinaci s neutrálním i kouřovým líčením očí. Tato barva s hnědými a červenými tóny je ideální volbou na podzim a zimu.

Matné rtěnky jsou hitem posledních několika málo let a vystřídaly klasické krémové lesklé rtěnky. Rtěnky v matu působí velmi přirozeně a elegantně. Rtěnky ZAO právě tento sofistikovaný vzhled nabízejí, avšak zároveň nezpůsobují nežádoucí vysušování rtů.

Matné rtěnky ZAO obsahují množství přírodních ingrediencí, které poskytnou rtům šetrnou péči. Bambucké máslo zaručí hedvábně jemnou konzistenci a zároveň pokožku rtů do hloubky vyživuje. Spolu s olivovým olejem a kakaovým máslem zajistí celodenní komfort při nošení.

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Barva: čokoládová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?