Prohlédněte si vaše seznamy přání

Herba Medica Menofin

Herba Medica Menofin

Směs Menofin obsahuje kombinaci bylinek vhodných pro ženy. Najdete v ní třeba řebříček, který napomáhá navozovat pohodlí při mensturaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Menofin Herba Medica v sobě kombinuje několik bylinek, které jsou vhodné zejména pro ženy. Bazalka příznivě ovlivňuje například krevní oběh, a kromě toho napomáhá vylučování nadbytečné vody z organismu. Meduňka pak napomáhá celkovému fyzickému i duševnímu zklidnění, podporuje relaxaci či přispívá k hormonální rovnováze.

Řebříček je známý tím, že spolu s vrbovkou či šalvějí pomáhá navozovat pohodlí při menstruaci i těsně před ní. Šalvěj i vrbovka mají na ženské tělo pozitivní účinky také v období klimakteria. Směs Menofin ale oceníte i mimo menstruaci, kdy vám díky šantě kočičí pomůže lépe se vypořádat se zátěžovými situacemi a podpoří fyzickou i psychickou výkonnost, stejně jako kvalitní spánek.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?