Herba Medica Menofin

Herba Medica Menofin

  • Značka: Herba Medica
  • Balení: 100 tablet, 50 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 277 Kč

Menofin je vhodný pro ženy před a v období klimakteria. Přispívá k rovnováze organismu, zklidňuje a přírodní cestou působí na fyzické i psychické problémy v menopauze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Menofin Herba Medica je vhodný pro ženy před a v období klimaktéria. Přispívá k rovnováze organismu, zklidňuje a přírodní cestou působí na celou řadu fyzických i psychických problémů spjatých s menopauzou.

Menofin normalizuje hormonální nerovnováhu a redukuje menopauzální příznaky, jako je bušení srdce, pocení, nervozita, návaly, předrážděnost nebo nespavost. Pomáhá ženám získat přírodní cestou zlepšení jak fyzických, tak i psychických problémů spojených s menopauzou.

Obsahuje účinný mix bylin, které přírodní cestou normalizují stav organismu. Meduňka lékařská pomáhá udržovat pozitivní náladu a také přispívá ke zdravému spánku. Řebříček obecný podporuje celkové zdraví ženy. Vrbovka drobnokvětá přispívá k fungování močových cest. Šalvěj lékařská normalizuje funkci žaludku. Bazalka pravá posiluje organismus a dodává novou energii.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bazalka pravá nať, Meduňka lékařská list, Řebříček obecný květ, Vrbovka drobnokvětá nať, Šanta kočičí nať, Šalvěj lékařská list, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý

Obal: skleněný

Příznivé účinky: žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.