Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Herba Medica Menofin

Herba Medica Menofin

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Směs Menofin obsahuje kombinaci bylinek vhodných pro ženy. Najdete v ní třeba řebříček, který napomáhá navozovat pohodlí při mensturaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Menofin Herba Medica v sobě kombinuje několik bylinek, které jsou vhodné zejména pro ženy. Bazalka příznivě ovlivňuje například krevní oběh, a kromě toho napomáhá vylučování nadbytečné vody z organismu. Meduňka pak napomáhá celkovému fyzickému i duševnímu zklidnění, podporuje relaxaci či přispívá k hormonální rovnováze.

Řebříček je známý tím, že spolu s vrbovkou či šalvějí pomáhá navozovat pohodlí při menstruaci i těsně před ní. Šalvěj i vrbovka mají na ženské tělo pozitivní účinky také v období klimakteria. Směs Menofin ale oceníte i mimo menstruaci, kdy vám díky šantě kočičí pomůže lépe se vypořádat se zátěžovými situacemi a podpoří fyzickou i psychickou výkonnost, stejně jako kvalitní spánek.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?