Caribbean Sun Menstruační houba Intim M, SCS2 150

Caribbean Sun Menstruační houba Intim M, SCS2 150

Menstruační houba Intim M spolehlivě absorbuje menstruační krev a hodí se pro dny s normálním až středně silným krvácením. Menstruační houbu lze zavést do pochvy podobně jako tampon.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Menstruační houba Intim M Caribbean Sun spolehlivě absorbuje menstruační krev a hodí se pro dny se středně silnou menstruací. Houba se výborně snáší s citlivou sliznicí, narozdíl od tampónů pochvu nevysušuje ani nepoškozuje sliznici. Po namočení je totiž houba měkká a jemná, zavedení je snadné a houba nikde netlačí - zcela se přizpůsobí tělu každé ženy. Pokud ale přesto zjistíte, že vám menstruační houba velikostně ne zcela vyhovuje, lze ji jednoduše zastřihnout do požadovaného tvaru a velikosti.

Menstruační houba Intim M je vhodným pomocníkem při slabé až středně silné menstruaci. Pokud se i přesto bojíte, že houba nezvládne apsorbovat množství krve, použijte jako pojistku intimku či látkovou vložku.

Díky přírodnímu původu je menstruační houba zcela bez syntetických vláken, bělidel, syntetických barviv a školivých dioxinů. Proto je její použití vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou a sliznicí a ženy trpící častými výtoky a dalšími problémy.

Použití: Před zavedením je nutné houbu navlhčit, aby změkla. Poté ji prsty zaveďte do pochvy podobně jako tampón. Po nějaké době (dle síly menstruace) je nutné houbu vyndat, vymýt pod tekoucí vodou a přebytečnou vodu vyždímat. Poté je možné houbu opět zavést do pochvy.

Upozornění: Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat. Je možné použít solnou koupel, případně tea tree lázeň či kombinaci obojího.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: