Caribbean Sun Menstruační houba Intim S, SCS2 148

Caribbean Sun Menstruační houba Intim S, SCS2 148

Menstruační houba Intim S spolehlivě absorbuje menstruační krev a hodí se pro dny se slabým krvácením. Menstruační houbu lze zavést do pochvy podobně jako tampon.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Menstruační houba Intim S Caribbean Sun spolehlivě absorbuje menstruační krev a hodí se pro dny se slabou menstruací. Houba se výborně snáší s citlivou sliznicí, narozdíl od tampónů pochvu nevysušuje ani nepoškozuje sliznici. Po namočení je totiž houba měkká a jemná, zavedení je snadné a houba nikde netlačí - zcela se přizpůsobí tělu každé ženy. Pokud ale přesto zjistíte, že vám menstruační houba velikostně ne zcela vyhovuje, lze ji jednoduše zastřihnout do požadovaného tvaru a velikosti.

Menstruační houba Intim S je vhodným pomocníkem při slabé menstruaci. Pokud se i přesto bojíte, že houba nezvládne apsorbovat množství krve, použijte jako pojistku intimku či látkovou vložku.

Díky přírodnímu původu je menstruační houba zcela bez syntetických vláken, bělidel, syntetických barviv a školivých dioxinů. Proto je její použití vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou a sliznicí a ženy trpící častými výtoky a dalšími problémy.

Použití: Před zavedením houbu namočte do vlažné vody, aby změkla. Poté ji důkladně vyždímejte a zaveďte podobně jako tampon. Opět ji vyjměte zhruba po 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není houbu nutné opakovaně vyvařovat, postačí ji řádně propláchnout teplou vodou.

Upozornění: Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat. Je možné použít solnou koupel, případně tea tree lázeň či kombinaci obojího. Při zavádění i vyjímání houby dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: