Gaia Cup Menstruační kalíšek S 1 ks

Gaia Cup Menstruační kalíšek S 1 ks

  • Značka: Gaia Cup
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 463 Kč

Menší menstruační kalíšek Gaia Cup S je pohodlnou alternativou vložek či tamponů pro všechny ženy a dívky do 25 let, které ještě nerodily.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Menší menstruační kalíšek Gaia Cup S je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro ženy a dívky do 25 let věku, které doposud nerodily. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, ale zároveň vás spolehlivě ochrání. Silikon je nejenom pohodlný, ale také ušetří vaši peněženku ale i životní prostředí. Při správném používání vám totiž kalíšek vydrží sloužit až 10 let.

Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který se snadno zavádí, spolehlivě přilehne k pochvě a spolehlivě ochrání před protečením krve i při aktivním pohybu. Navíc, antibakteriální silikon brání přemnožení bakterií v pochvě a brání tak vzniku mykóz či jiných gynekologických problémů.

Menší velikost S je určena pro ženy do 25 let věku, které doposud nerodily či rodily císařským řezem, a také pro ženy se slabou menstruací. Kalíšek pojme až 25 mililitrů tekutiny, má průměr 44 milimetrů a délku včetně stopky 64 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze pro dosažení maximálního pohodlí zkrátit či úplně odstřihnout.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Obal: látkový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Maggie 24. 5. 2017 13:40

I bought this menstrual cup yesterday and was very disappointed to find that it is HUGE, far too large to fit inside of me. I have used a different brand before so I know that it is an issue with the cup, not my inability to insert it. This company needs to reevaulate their sizing system because this cup is NOT small.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?