Právě teď bomba výprodej, slevy až 50 %

FemmyCycle Menstruační kalíšek pro nízký čípek M 1 ks

FemmyCycle Menstruační kalíšek pro nízký čípek M 1 ks

Původní cena: 1225 Kč
Skladem > 5 ks

Menstruační kalíšek M je pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Je vhodný pro dospělé ženy s nízkým děložním čípkem i prozralé ženy se silnou menstruací.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: FemmyCycle M má nově rozměry 4,2 cm x 3,7 cm a v porovnání s předchozím modelem má menší očko a menší objem - 22 ml. Důvodem je skutečnost, že výrobce změnil formu v polovině roku 2016. Původní FemmyCycle M měřil 4,3 cm x 4,2 cm.

Menstruační kalíšek FemmyCycle M je pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Je vhodný pro dospělé ženy s nízkým děložním čípkem, které již rodily přirozenou cestou i pro ženy se silnou menstruací.

Menstruační kalíšek FemmyCycle je vyroben z extra měkkého a tenkého lékařského silikonu, který se velmi snadno opotřebuje. Díky tomu výrobce doporučuje kalíšek používat rok až dva, což je oproti jiným kalíškům výrazně méně. Ale i přesto je FemmyCycle ekologičtější a ekonomičtější, než klasické vložky a tampony. Oproti jiným kalíškům má FemmyCycle v horní části víčko, které poskytuje spolehlivou ochranu proti protečení krve.

Použitý materiál je příjemný a silikon je nejen měkký, pohodlný a snadno se s ním manipuluje, ale také má antibakteriální vlastnosti, které brání přemnožení bakterií v pochvě, a tím pádem pomáhají předcházet často se opakujícím gynekologickým potížím.

Při správném zavedení kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a zachytává menstruační krev až po dobu 10 hodin. Kalíšek dokáže najednou zachytit až 24 mililitrů krve. Díky této velikosti jej může většina žen bez obav vylévat až po 10 hodinách a nemusí se bát protečení. Během menstruace totiž z těla odchází zhruba 30 - 45 mililitrů krve, které FemmyCycle bez problémů pojme.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4 - 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Ostatní kategorie: Intimní hygiena

Výrobce: FemCap, Inc, 14058 Mira Montana Drive, 92014 Del Mar, CA Spojené Státy Americké, tel: 858-481-8837, http://femcap.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?