LadyCup Menstruační kalíšek S (menší), růžová guava 1 ks

LadyCup Menstruační kalíšek S (menší), růžová guava 1 ks

  • Značka: LadyCup
  • Balení: 1 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Menstruační kalíšky jsou ekologickou variantou pro vaše dny. Menstruační kalíšek LadyCup je vyroben z nejkvalitnějšího německého lékařského silikonu, je velmi příjemný na dotek, snadno se s ním manipuluje a jeho zcela hladký povrch vnitřní i vnější usnadňuje čist

Menstruační kalíšky jsou ekologickou variantou pro vaše dny.

Menstruační kalíšek LadyCup je vyroben z nejkvalitnějšího německého lékařského silikonu, je velmi příjemný na dotek, snadno se s ním manipuluje a jeho zcela hladký povrch vnitřní i vnější usnadňuje čistění a sterilizaci. Na stopce má kalíšek navíc vystouplé tečky, které usnadňují vyjmutí.

Kalíšek je dodáván společně s barevným látkovým sáčkem ze 100% bavlny, který je hravý a zábavný. Náhradní sáček podle designu, který se vám líbí, můžete i dokoupit.

Menstruační kalíšek LadyCup můžete koupit ve dvou velikostech, S nebo L. Na výběr je také z několika barevných variant, často jsou nové barvy a design látkového sáčku uváděny v rámci limitovaných edicí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Jaguara, s.r.o., Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1 Česká republika, tel: +420 724 086 237, www.ladycup.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?