Naturcup Menstruační kalíšek velikost 2 1 ks

Naturcup Menstruační kalíšek velikost 2 1 ks

  • Značka: Naturcup
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 496 Kč

Větší menstruační kalíšek 2 je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, bezpečný a zároveň poskytne spolehlivou ochranu během vašich dní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Větší menstruační kalíšek Naturcup 2 je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, bezpečný a zároveň poskytne spolehlivou ochranu během vašich dní. Silikon je nejenom pohodlný, ale díky antibakteriální úpravě také hygienický a zároveň šetří vaší peněženku i životní prostředí. Při správné péči vám kalíšek dokáže sloužit téměř 10 let.

Díky měkkému pružnému silikonu se kalíšek snadno bezbolestně zavádí a spolehlivě přilne k pošesvní stěně. Při správném zavedení se tak nemusíte bát protečení krve ani při sportu či jiném aktivním pohybu. Navíc, antibakteriální silikon brání přemnožení bakterií v pochvě a brání tak vzniku mykóz či jiných gynekologických problémů.

Větší velikost 2 je určena pro zralé ženy od 30 let věku a také pro mladší ženy, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek pojme až 25 mililitrů tekutiny, má průměr 47 milimetrů a délku včetně stopky 75 milimetrů. Kalíšek je zakončen pevnou stopkou, za kterou jej můžete snadno vyjmout. Narozdíl od jiných kalíšků tak nemusíte nic stříhat ani upravovat a přesto budeme mít pocit maximálního pohodlí.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Obal: látkový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Naturcup, Avenida de la Vera 62, Villanueva de la Vera, Cáceres Španělsko, tel: +34 927 566 619, http://www.naturcup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?