Mooncup Menstruační kalíšek velikost B (menší) 1 ks

Mooncup Menstruační kalíšek velikost B (menší) 1 ks

Značka: Mooncup
Certifikáty: VEGAN
Certifikát VEGAN
Balení:
725
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Menstruační kalíšek v menší velikosti B má speciální tvarování, díky čemuž je vhodný pro mladé dívky a ženy, které s použitím kalíšku doposud nemají zkušenosti.

Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Menstruační kalíšek Mooncup v menší velikosti B má speciální tvarování, díky čemuž je vhodný pro mladé dívky a ženy, které s použitím kalíšku doposud nemají zkušenosti. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu a je tak nejenom pohodlný a poskytuje spolehlivou ochranu, ale také zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při správné péči lze kalíšek používat téměř 10 let.

Menstruační kalíšek je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Nejenom, že je mnohem pohodlnější, ale díky antibakteriálnímu materiálu eliminuje vznik mykóz a jiných gynekologických problémů během menstruace. Díky speciálnímu tvarování a širšímu hornímu okraji kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a nepropustí krev ani při aktivním pohybu či sportu.

Jedinečné tvarování kalíšku také zajišťuje snadnou manipulaci a bezproblémové zavádění i pro ženy, které s menstruačním kalíškem doposud nemají zkušenosti. Menší velikost B (before) je určena pro dívky a ženy do 30 let věku, které doposud nerodily, či rodily císařským řezem. Kalíšek není ani malý, ani velký a je vhodnou volbou pro ty, které váhají nad správnou velikostí a neví si rady.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Značka Mooncup vyrábí menstruační kalíšky již od roku 2002. Jedná se o jedny z prvních kalíšků na trhu vyrobených z lékařského silikonu. Bavlněný pytlík pro uchování kalíšku je ze 100% biobavlny.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Mooncup Ltd, Dolphin House 40 Arundel Place , BN2 1GD, Brighton , Velká Británie

Z blogu4

Intimní potřeby bez chemie

Jak správně vybrat menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek jako ekologická varianta při menstruaci

Menstruační kalíšky: V čem vězí jejich oblíbenost?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?