Biopurus Meruňkový olej 500 ml

Biopurus Meruňkový olej 500 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný meruňkový olej je bohatý na draslík, esenciální mastné kyseliny a vitamíny řady B. Užívání oleje podporuje zdravý zrak a správnou srdeční činnost. Olej má také využití co se týče péče o pleť. Pokožku hydratuje, zjemňuje a nezanech&

Za studena lisovaný meruňkový olej je bohatý na draslík, esenciální mastné kyseliny a vitamíny řady B. Užívání oleje podporuje zdravý zrak a správnou srdeční činnost. Olej má také využití co se týče péče o pleť. Pokožku hydratuje, zjemňuje a nezanechává nepříjemný pocit mastnoty. Meruňkový olej je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé dětské.

Čajovou lžičku oleje užíváme ráno a večer před jídlem. Při vnějším použití vmasírujeme pár kapek oleje do vlhké pokožky. Jelikož se jedná o přírodní produkt, účinky se mohou individuálně lišit.

Balení: 1 litr.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Meruňkový olej 50 ml

Meruňkový olej je vhodný jak k péči o pleť, tak i pokožky celého těla. Má lehké složení, snadno se vstřebává a díky svým zklidňujícím a regeneračním účinkům je vhodný i pro citlivou a dětskou pokožku.