Weleda Měsíčkový masážní olej 100 ml

Weleda Měsíčkový masážní olej 100 ml

Jemný Masážní měsíčkový olej je výborným pomocníkem pro suchou citlivou pokožku i pro zatuhlé svaly. Díky příjemné vůni esenciálních olejů uvolní i vaše smysly a navodí příjemnou náladu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný Masážní měsíčkový olej Weleda je výborným pomocníkem pro suchou citlivou pokožku i pro zatuhlé svaly. Díky příjemné vůni esenciálních olejů uvolní i vaše smysly a navodí příjemnou náladu.

Měsíčkový masážní olej zvláčňuje pokožku díky obsaženému slunečnicovému oleji, zatímco se výtažek z měsíčku lékařského postará o zklidnění a regeneraci pokožky. Měsíček je výborným pomocníkem pro suchou podrážděnou pleť i bolavé svaly, které zklidňuje. Působí protizánětlivě.

Masážní olej se postará i o samotnou pokožku. Výtažek z březového listí má výborné antioxidační vlastnosti a stejně jako měsíček napomáhá regeneraci pleti. Olej proniká při masáži hluboko do pokožky a zanechává ji jemnou a pružnou.

Zklidňující masáž

Masážní olej s výtažky z měsíčku spojuje vlastnosti vyživujících olejů s bylinnými výtažky a působí příznivě jak na psychiku, tak na vaše tělo. Tento masážní olej oceníte po náročném stresujícím dni, fyzické námaze či při bolavém svalstvu. Masážní olej pokožku příjemně prohřeje, uvolní rozbolavělé svaly a pohybový aparát a dodá vám potřebnou energii.

Pro každodenní péči

Pravidelnou masáž s oleji oceníte nejen v případě, že se denně intenzivně hýbete. Masáž dokáže mít přímo blahodárné účinky, podporuje prokrvení pokožky, posiluje regeneraci tkání a přináší vám skutečné uvolnění. Masáž s tímto masážním olejem tak pro vás bude dokonale revitalizačním zážitkem, kdy přinesete úlevu celému svému tělu i psychice.

Bylinné výtažky

Tento olej obsahuje výtažek z měsíčku lékařského, který má silné zklidňující účinky jak na tělo, tak na vaši mysl. Výtažek z měsíčku působí na psychickou i fyzickou stránku organismu, zklidňuje pokožku a pomáhá vám vypnout myšlenky a starosti všedního dne. Masáž s měsíčkovým olejem je vhodná pro děti a dospělé a příjemně vás ukolébá k odpočinku.

Vyživující oleje

Základ ovšem tvoří přírodní rostlinné oleje, díky kterým má přípravek příjemnou konzistenci a dobře se roztírá. Slunečnicový olej vyživuje pokožku, působí proti jejímu vysušení a zanechává ji pružnou. Výtažek z břízy je pak bohatý na antioxidanty, podporuje mikrocirkulaci a pomáhá zpevňovat pokožku, která bude po masáži s tímto olejem hedvábně jemná.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a krouživými pohyby naneste na ještě vlhkou pleť po koupeli.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?